Torebka ze skóry, czyli minimalizm pełen szyku

  • Woniwa 
elegancka torebka

Teczka na dokumenty skórzana to niezbędnik w szafie niejednej kobiety. Pełni bowiem rolę pakownej torebki, która świetnie sprawdza się do pracy, ponieważ zmieścimy w niej laptop, kalendarz, notatki, dokumenty, a także lunchbox, okulary przeciwsłoneczne czy strój na siłownię.

Jednym słowem jest to dodatek, o jakim marzy każda kobieta, ponieważ pozwala spakować wszystkie niezbędne rzeczy i mieć je zawsze pod ręką. Bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowych mniejszych i większych toreb, które są nieporęczne, a my wyglądamy jak przysłowiowy wielbłąd, z licznymi torbami i torebeczkami. Na skórzaną teczkę na dokumenty stawiają między innymi kobiety, które kochają minimalizm, bowiem teczka jest prosta w swojej formie, ale przy tym pełna szyku i gustowna.

Eleganckie torebki

Aby dodać jej elegancji możemy wybrać taką, która wykonana jest ze skóry lakierowanej, dzięki czemu staje się ona ultra kobieca… Ale wygląd zewnętrzny to jedno, a to jak wygląda teczka w środku to drugie – równie ważne.

Nasze teczki w zależności od wybranego modelu posiadają jedną lub więcej przegródek, które zamykane są na zamek błyskawiczny. Pozwala to odpowiednio rozlokować zawartość i zapanować nad tym, gdzie co się znajduje. Bo brak przegródek to ogólny chaos, który przyczynia się do tego, że aby coś znaleźć potrzebuje tracić na to cenne minuty.

Ale z pełnymi szyku teczkami skórzanymi, które mają funkcjonalne przegródki ten problem w ogóle nie będzie nas dotyczył… Minimalistyczny styl teczek skórzanych sprawia, że pasują one do każdej stylizacji i na każdą okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *