Torebka i teczka na dokumenty w jednym

  • Woniwa 

Należysz do grona kobiet, które wiecznie obładowane są torbami? Torebka, torba na laptopa, do tego zakupy… Czasami brakuje rąk, aby to wszystko ogarnąć. Na szczęście jest na to prosty sposób, a jest nim teczka na dokumenty ze skóry.

Bardzo wytrzymała, elastyczna i jest w stanie udźwignąć naprawdę spore ciężary. Co prawda nie włożymy do niej zakupów, ale w większości wypadków znacznie ułatwia ona życie i dba o odpowiednią organizację. Pozwala też ograniczyć dodatkowe torby do absolutnego minimum. Bo w takiej teczce na dokumenty pomieścimy nie tylko dokumenty, jak można byłoby się sugerować nazwą, ale także laptopa, portfel, telefon, tablet i wiele innych przedmiotów, które do tej pory nosiłyśmy w torebce.

Innymi słowy teczka na dokumenty ze skóry pełni dodatkowo rolę torebki

 A wszystko dzięki temu, że jest dużych gabarytów i przez to cechuje się dużą pojemnością. A to jest szczególnie ważne dla kobiet, które muszą nosić przy sobie wiele rzeczy, a niestety nie posiadają samochodu i tym samym wszystko muszą dźwigać, bez możliwości przechowywania czegokolwiek w bagażniku swojego pojazdu… Dlatego zachęcamy do zakupu skórzanej teczki, która pozwoli mieć wszystko pod ręką, a przy tym wyglądać profesjonalnie i niezwykle modnie.

Każda z teczek posiada wewnątrz dodatkowe przegrody i kieszenie, w tym kieszeń na telefon komórkowy oraz przegrodę zamykaną na zamek błyskawiczny… Designerskie teczki skórzane pozwalają tworzyć urzekające stylizacje podyktowane najnowszymi trendami mody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *