Sposób noszenia torebki, co o nas mówi?

  • Woniwa 
Kobieta z torebką

Okazuje się, że nie tylko model torebki czy jej kolor są ważnymi kwestiami, ale również to jak taką torebkę nosimy. Przykładowo, teczka na dokumenty ze skóry możne być noszona w ręku, na ramieniu lub też może być przewieszona przez tułów.

Zaletą tego ostatniego jest niewątpliwie duża wygoda. Ale czy pasuje założyć w ten sposób torebkę i iść na rozmowę kwalifikacyjną bądź też inne ważne, oficjalne spotkanie? Raczej nie. Dużo bardziej elegancko będziemy się prezentować, gdy teczkę będziemy trzymać w dłoni…

Bezsprzecznie istotny jest też materiał, z jakiego wykonana jest teczka. Jeżeli chcemy uniknąć tego, aby ktoś posądził nas o zły gust lub tandetę, to najlepszym wyborem będzie sięgnięcie po produkty wykonane ze skóry, które same w sobie są pełne klasy i stylu. W naszym sklepie dostępne są teczki i torebki że skóry, które mają różne gabaryty, są licowane, nabłyszczane i posiadają całą paletę barw.

Jednym słowem nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie idealny model dla siebie, z którego będzie korzystała przez lata. Oprócz kolekcji przeznaczonej dla pań, mamy również teczki, które stworzone zostały z myślą o mężczyznach… Ale wróćmy jeszcze do sposobu noszenia.

Luźno przewieszona torba przez ramię świadczy, że cenimy wygodę i swobodę. Przewieszona przez tułów, może zostać odebrana, że jesteśmy niepewne, nieśmiałe i raczej wycofane. Stąd też nie powinno się wybierać tego sposobu, wtedy gdy chcemy dobrze wypaść.

Modne jest też ostatnio trzymanie torebki w zgięciu łokcia. Jest to bardzo stylowe, świadczy o dobrym smaku, a także pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *